Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Türel'den ilçe belediye başkanları ve eşleri ile büyükşehir meclis üyeleri ve eşlerine yemek verdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, İlçe Belediye Başkanları, Büyükşehir Belediyesi Meclis üyeleri ve eşlerine yemek verdi. Yemeğe Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin ve eşi Dilek Öztekin'de katıldı

10 Ocak 2016 20:18
Yorum Sayısı :0  

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Biz hep birlikte güzel bir aileyiz. Antalya’mızın hizmetindeyiz. Antalya’nın yararına olacak kararları hep birlikte veriyoruz” dedi. Türel, herkesin Antalya’ya hizmet noktasında iyi niyetle gayret göstermesinin önemli olduğunu kaydetti.

ÖNCELİK ANTALYA İSE GERİSİ TEFERRUATTIR

Yemekte yaptığı konuşmada meclis üyeleri ve belediye başkanları ile zaman zaman aynı fikirde olmadıklarını dile getiren Başkan Türel, “Memleketimize hizmet noktasında iyi niyetle bir katkıda bulunmak suretiyle bize büyük bir destek veriyorsunuz” dedi. Türel, Antalya’da yapmış olduğumuz bütün hizmetlerde meclis üyelerimizin belediye başkanlarımızın tamamının ortaya koyduğu birlik ve beraberlik en büyük şansımız. Bunu da hep söylüyorum. Çünkü öncelik Antalya ise gerisi teferruattır diyoruz” şeklinde konuştu.

BİZ GÜZEL BİR AİLEYİZ

İlçe Belediye Başkanları, Meclis üyeleri ve ailelerine ‘biz aslında güzel bir aileyiz’ diye seslenen Başkan Türel, “Bu güzel aile için buluşmanın biraz geç gerçekleştiğini belirterek, “Bundan sonra benzeri buluşmaları mutlaka yapalım. Bu görevler hiçbirimize baki değildir. Allah ne kadar ömür verdiyse Antalya’nın bir köşesinde bir toplantısında bir kaldırımda farklı bir buluşmada sürekli yüz yüze geleceğiz” ifadelerini kullandı. Türel, şunları kaydetti; “Şunu açıklıkla ifade edeyim, belki zaman zaman birbirimizi üzdüğümüz olayları dahi gelecekte güzel bir hatıra olarak birbirimize anlatacağız. Bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi karşılıklı iyi niyettir. İnşallah bu dönem içerisinde Antalya’da övünülecek hizmetleri hep birlikte bırakırız. Bunda iktidarıyla muhalefetiyle bütün arkadaşlarımızın imzası vardır. Ben o yüzden bize katkı koyan bütün arkadaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum”

FEDAKAR EŞLERE ÖZEL TEŞEKKÜR

Belediye Başkanlarının ve Meclis üyelerinin eşlerinin özel teşekkürü hak ettiklerinin altını çizen Başkan Menderes Türel, “Gerçekten yaptığımız iş kolay bir iş değil ve fedakarlık istiyor” dedi.

Başkan Türel, sözlerini şöyle sürdürdü; “Bizim yaptığımız bu çalışmalarda bize en büyük fedakarlığı ailelerimiz gösteriyor. Her başarılı erkeğin arkasında bir hanımefendi vardır diye hep söyleriz. Bu gerçektende doğrudur. Bizim bugün yapabilmekte olduğumuz bütün hizmetlerde hanımefendilerin fedakarlıkları olmazsa bizim bir şey yapabilme şansımız olamazdı” diye konuştu.

Başkan Türel’in konuşmasının ardından Antalya Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuarı Halk Müziği Bölüm Başkanı ve Ses Sanatçısı Nihat Akçer ve ekibi güzel bir konser verdi.

 

 

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...