Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


İşte Elmalı Belediye Meclis Üyelerinin Devamsızlık Karnesi

Elmalı Belediye Meclisi Üyelerinin 2015 devamlılık-devamsızlık karnesi , yeni yılın ilk meclis toplantısında Başkan Ümit Öztekin tarafından açıklandı.

11 Ocak 2016 18:57
Yorum Sayısı :0  

6 Ocak’ta 2015 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştiren Elmalı Belediye Meclisi, geçtiğimiz yıl 6 Şubat, 4 Mart, 2 Nisan, 5 Mayıs, 5 Haziran, 2 Temmuz, 7 Ağustos, 1 Eylül, 2 Ekim ve 5 Kasım ve 2 Aralık tarihlerinde toplandı.
12’DE 12 YAPAN 
MECLİS ÜYELERİ
Belediye Meclis toplantılarının tamamına sadece 6 meclis üyesi katıldı. 12’de 12 yapan bu meclis üyeleri Ak Parti’li meclis üyeleri Ramazan Adıgüzel, Ratıp Arıkan, İsmail Demir ile Fatih Özgür. MHP’den Mehmet Çetin ve CHP’den Hıdır Ayhan.
Aynı zamanda Belediye Başkan Yardımcılığı görevini üstlenen Ak Partili İsmail Lök, mazereti nedeniyle sadece 1 meclis toplantısına katılmazken, 12 meclis toplantısından 11’inde yerini aldı. Ak Partili Osman Durdemir ile MHP’li Fatih Kaplan’da 11 meclis toplantısında yerini alırken Durdemir katılmadığı o tek meclis toplantısında kutsal topraklarda bulunuyordu. Bağımsız Meclis Üyesi Süleyman Gezeyiş ve CHP’li Kamuran Ünal’da sadece bir meclis toplantısına katılmayan meclis üyeleri arasında yeralıyor. CHP’li Erdal Altaca 2 meclis toplantısı hariç 10 meclis toplantısına katılırken, CHP’li Salih Arı ve Ak Partili Halit Akar ise sadece 9 meclis toplantısına katıldılar, 3 meclis toplantısında ise bulunmadılar. 
EN FAZLA DEVAMSIZLIK
HALİL ÖZTÜRK’E AİT
Elmalı Belediye Meclisi’nde en fazla devamsızlığı olan üye Ak Partili Halil Öztürk.  Halil Öztürk mazeret bildirdiği toplantıda dahil 7 meclis toplantısına katılmazken, 5 meclis toplantısında ise yerini aldı.(Haber: Serpil Özgünsür)

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...