Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Elmalı MYO, Antalya ve Elmalı için değerdir

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Elmalı Meslek Yüksekokulu (MYO)'nda İşletmecilik Uyglamaları kapsamında Kırmızıtaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recai Kırmızıtaş misafir edildi.

15 Ocak 2016 08:50
Yorum Sayısı :0  

Öğr. Gör. Rukiye Kılıç koordinatörlüğünde gerçekleştirilen uygulamada Kırmızıtaş, önemli iş tecrübelerini öğrenci ve öğretim elamanlarıyla paylaştı. Bir işletme ve işletmecinin nasıl başarılı olabileceği hakkında bilgiler aktaran Kırmızıtaş, kendi iş yaşamı, hayata bakış açısı, işletmecilik deneyimlerine örnekler vererek “Başarının temelinde inanmak, özgüven, sebat etmek vardır.”dedi. Kırmızıtaş “Kendinize her zaman güvenmelisiniz. Özgüvenini karşısındakine hissettiren kişi, artılarla yola başlar ve ikna etmenizde üstünlük sağlar.” diyerek konuşmasını sürdürdü. 
Yüzme başta olmak üzere öğrencilere spor yapabilme imkânı sağlayacak ortamlar hazırlanmasında katkıda bulunacağı sözünü veren Kırmızıtaş, “Elmalı MYO öncelikle Elmalı ve Antalya için bir değerdir. Daha iyi şartlarda eğitim vermek adına işadamları olarak neler yapılabileceğinin üzerinde çalışılması ve düşünülmesi gerektiğini düşünüyorum” diyerek sözleri noktaladı.

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...