Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Sözünde Durdu !

Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinde "araç bağışlama" sözü veren Sinan İrfan Orhan bu sözünü yerine getirdi. Orhan, “2014 seçimleri öncesinde oda'nın içinde bulunduğu maddi durumu bilmelerine rağmen huzur hakkı almak için kapıya dayananlara inat, hiçbir beklenti içine girmeden verdiğim sözü tutmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

19 Subat 2016 22:14
Yorum Sayısı :0  

ELMİSKO Batı Akdeniz Bölge Baş Bayii  Sinan İrfan Orhan, Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın 2014 seçimlerinde verdiği sözü tuttu. Oda’ya bir hizmet aracı alan Orhan, Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı merkez ve ilçelerdeki 76 oda içinde ilk defa odası’na hizmet aracı bağışlayan kişi ünvanını da elde etti.
2013 model Wolksvagen Caddy marka full otomatik hizmet aracının 50 bin liraya alındığını kaydeden Sinan İrfan Orhan, “2015 yılının 11 nci ayında aracı alarak oda’ya bağışladım. Oda’nın da katkısı oldu. Şöyle ki, benim sözüm 40 bin liraya kadar bir aracı oda’ya bağışlamaktı. Eski yönetimde olan bir arkadaşın huzur hakkından doğan 4 bin 500 lira alacağını, oda’nın ödeme gücü olmadığından ben ödedim. Araç için ise ödediğim rakam 35 bin lira. Geri kalanı ise oda karşıladı” dedi.
Rahmetli Gürsel Gökçe’nin sağlık sorunlarını bildiğinden dolayı karşısına aday olarak çıkmaktan son anda vazgeçtiğini ve pişmanda olmadığını kaydeden ELMİSKO Batı Akdeniz Bölge Baş Bayi Sinan İrfan Orhan, aracı bağışlamaktaki gecikmenin mevcut oda başkanı Hüseyin Aslan’ın isteğinden kaynaklandığını kaydederek şöyle devam etti:
“Ne yazık ki oda aidatlarını ödemeyenler, o dönemde yönetimde olmalarına ve oda’nın içinde bulunduğu maddi sıkıntıyı bilmelerine rağmen alacağı huzur haklarının peşine düştüler. Elbette önümüzdeki dönem yapılacak genel kurulda bizde bazı bilgileri ve yapılanları Elmalı esnaf ve sanatkarı ile paylaşacağız. Oda sıkıntı içindeyken, huzur hakkını almak için oda’yı icraya vermeyi bile düşünenleri elbette açıklayacağız. “

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...