Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Amaç, vatandaşı uzun süreli sıkıntıya sokmamak

Belediye Başkanı Ümit Öztekin, başta kanalizasyon olmak üzere içmesuyu hattının yenilenmesi ve yağmur suyunun tahliyesi çalışmalarının kademeli olarak yapılmaya başlandığını kaydetti.

04 Mayis 2016 10:02
Yorum Sayısı :0  

Başkan Öztekin böyle bir talebin kendisi tarafından büyükşehire iletildiğini hatırlatarak, “Bizde parça parça altyapı hizmetlerini yapıyoruz. Eğer aynı anda bir çalışma başlatsaydık, özellikle ilçe merkezinde esnafımız ve vatandaşlarımız büyük bir sıkıntı ile karşı karşıya kalacaklardı. Esnafımızın işleri olumsuz etkilenecek, trafikte de ciddi bir sıkıntı yaşanacaktı. Onun için biz ilçemizdeki altyapı çalışmalarını parça parça yapıyoruz. Ve ölü sezon olarak adlandırdığımız bir dönemde de bu çalışmalarımızı ilçe merkezine kaydıracağız” dedi.


Elmalı Belediyesi hizmet sınırlarının genişlediğini ve hizmet alanına dahil edilen yerleşim yerlerinde de altyapı çalışmaları için bir proğram hazırlandığını ve proğramın uygulandığını kaydeden Başkan Ümit Öztekin, “Altyapı çalışmaları biten bölgelerde sıcak asfalt yapıp çalışmaları noktalıyoruz” dedi. (Kaynak: Toros Gazetesi)
       

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...