Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Elmalı Milli Eğitim Müdürlüğü yeni yerine taşındı

Elmalı Milli Eğitim Müdürlüğü, Kaymakamlık binasından taşındı.

20 Mayis 2016 13:30
Yorum Sayısı :0  

Uzun yıllardır Kaymakamlık binasının giriş katında bulunan ve çok dar bir alanda öğretmenlere, velilere ve eğitime hizmet veren Elmalı Milli Eğitim Müdürlüğü, daha önceden Çıraklık Eğitim Merkezi olarak hizmet veren binaya taşındı.
5 odadan ibaret olan kaymakamlık binasından 12 odası bulunan yeni binaya taşınan Elmalı Milli Eğitim Müdürlüğü, yeni hizmet binasına biran önce yerleşmek istiyor.
Taşınma işlemi tamamlanan Elmalı Milli Eğitim Müdürlüğü, aynı zamanda binanın eksiklerini de tamamlıyor. 
Henüz yerleşme aşamasında olan Milli Eğitim Müdürlüğü, uzun yıllar sonra ilk kez bir toplantı salonuna da kavuşmuş olacak. Oldukça geniş bir odayı toplantı salonu olarak ayıran ve iç tefrişatı için gerekli olan masa, sandalye siparişleri de verilirken, yaklaşık bir hafta sonra Milli Eğitim Müdürlüğü yeni binasına tamamen yerleşmiş olacak. Yeni salonunda aynı anda 80 kişi toplantıya katılabilecek.
KURUMSAL BİR KİMLİK KAZANDI
Elmalı Milli Eğitim Müdürlüğü, adeta 4 -5 odaya hapsolup kaldığı eski yerinden şimdi adına yakışan ve kurumsal bir kimlik kazandığı yeni yerinde daha iyi şartlarda eğitime hizmet verecek.
KAYMAKAMDA TOPLANTI SALONUNU KULLANACAK
Elmalı Kaymakamı Gürbüz Saltaş’ta yeni toplantı  salonunu kullanacak. Elmalı Kaymakamlığı’nın küçük çaplı toplantıları yapabileceği bir toplantı salonu bulunmuyor. Kaymakamlık binasındaki toplantı salonu yetersiz olduğu için, Kaymakam Saltaş, daha büyük çaplı toplantıları Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yeni toplantı salonunda gerçekleştirmek istiyor.
* ABDULTALİP GÜNGÖR

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...