Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Büyükşehir çalışıyor, Elmalı’nın yeni mahalleleri asfaltla buluşuyor

ELMALI'nın Yuva, Kızılpınar, Ören Kildenli ve Girdev yaylalarının 18 kilometrelik yolunun dar bölümlerinde genişletme çalışması yapılıyor. Bütünşehir Yasası’ndan sonra büyükşehirin hizmet alanının ilçeleri de kapsamasıyla beraber daha önce köy olan, sonradan mahalleye dönüştürülen yerleşim alanları da asfaltla buluşuyor

02 Haziran 2016 09:32
Yorum Sayısı :0  

Antalya Büyükşehir Belediyesi Elmalı'nın Yuva Mahallesi yayla yolunu yeniden düzenliyor. Yaklaşık 18 kilometre uzunluğundaki yayla yolu genişletildikten sonra sathi asfaltla kaplanacak. Yol yapım çalışmaları, Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı'na bağlı 2 kepçe, 2 grayder, 3 kamyon, 1 sulama tankeri, 1 silindir ve 10 personel tarafından yürütülüyor. Yolun düzeltilmesiyle Kızılpınar, Ören Kildenli ve Girdev yaylalarına ulaşım daha rahat ve daha güvenli bir şekilde sağlanacak. 
YUVALILARDAN TEŞEKKÜR
Başkan Menderes Türel'in her yıl kendilerini ziyaret ettiğini ve her ziyaretinde yanında Yuva'ya hizmet getirdiğini ifade eden vatandaşlar, “Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'e ve Büyükşehir personeline hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Birçok hizmetinin yanında afet günlerimizde bile Yuva'nın yanında olan bizi hiç yalnız bırakmayan bir Başkan'a sahip olduğumuz için çok şanslıyız" dedi. 


YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...