Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Jandarmadan Abdal Musa Anma etkinliklerine yoğun güvenlik önlemi

Elmalı'nın Tekke Mahallesinde her yıl haziran ayının son haftası yapılan Tekke Abdal Musa Anma Törenleri bu yıl 23/26 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Yurdun dört bir yanından vatandaşların katıldığı törene bu yıl Jandarma 'nın aldığı güvenlik tedbirleri damga vuruyor.

24 Haziran 2016 10:54
Yorum Sayısı :1  

Etkinlikte Antalya İl Jandarma Komutanlığınca Elmalı Jandarması çevre il ve ilçelerden takviye edildi. Etkinlikte görev almak üzere özel birlikler görevlendiriliyor. Jandarma günler öncesinden arama ve kontrollerine başlayarak bölgede kuş uçurtmuyor. Ülkenin yoğun terör gündeminde üzücü bir olay daha yaşanmaması için Jandarma vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak için 24 saat mesai yapıyor. Etkinlik süresince komando birlikleri, atlı birlikler, motorize ekipler, trafik ekipleri ve çok sayıda Jandarma personelinin görevlendirileceği öğrenildi

YORUMLAR
Bu Habere Toplam 1 adet Yorum eklenmi?tir.

Yorumu...
Jandarma Kuvvetlerimiz tarafından etkinlik günleri çerçevesinde halkımızın güven ortamında birarada olmalarını sağlayan, gösterilen duyarlılık için onlara teşekkür ediyoruz. Herşey için halk için tabiki.
27 Haziran 2016 17:07