Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Elmalı Mezbahası'nın İşletimesi Özelleştirilecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nce Elmalı ilçesine yaptırılan modern mezbahanın işletilmesi işi özelleştiriliyor.

26 Temmuz 2016 10:45
Yorum Sayısı :0  

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nce Elmalı ilçesine yaptırılan modern mezbahanın işletilmesi işi özelleştiriliyor. Sözkonusu özelleştirme ilanı Akdeniz Güncel Gazetesi’nde yayınlandı. 2886 Sayılı D.İ.K’nun 45 nci maddesi gereğince açık teklif usulü gerçekleştirilecek ihaleyi kazanan firma, mezbahanın 3 yıl süreyle işletilmesi hakkını kazanacak.
Sözkonusu ihale 4  Ağustos 2016 günü Saat 16.50’de Antalya Büyükşehir Belediyesi Encümen toplantı salonunda gerçekleştirilecek. İhaleye katılmak isteyenler için geçici teminat miktarı 495 lira olarak belirlenirken, bir yıllık kira bedeli ise KDV hariç 16.500 liradan açık ihale başlayacak.  İhale ile ilgili şartnamenin Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı Emlak Şube Müdürlüğü’nde mesai saatleri içerisinde görülebileceği ve 250 lira bedelle temin edilebileceği kaydedildi.
İhaleye katılabilme şartları arasında; geçici teminat yatırıldığına ilişkin belge, İhale dokümanını satın alındığına dair belge, Antalya Büyükşehir Belediyesine herhangi bir borcu olmadığına dair Borcu Yoktur yazısı da bulunuyor. Belediyenin ihaleyi yapıp yapmamakla ve arttırmada en uygun bedeli tespitte serbest olduğu, posta ile yapılacak başvuruların ihale saatinden önce ihale komisyonuna ulaşması gerektiği de vurgulanıyor.

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...