Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


FETÖ/PDY soruşturmasında Elmalı’da bugün sabah itibariyle son durum

FETÖ/PDY soruşturmasında bugün sabah itibariyle son durum şöyle:

10 Agustos 2016 12:26
Yorum Sayısı :0  

Soruşturmanın ilk günlerinde Elmalı Adliyesi’nde görevli bir hakim tutuklanmıştı. Son olarak Elmalı’ya bağlı olan Kaş, Finike ve Demre gibi ilçeler de dahil olmak üzere buradaki adliyelerde görevli 5 memur - mübaşir gözaltına alındı ve adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.  Emniyet’ten bir kişi yine adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve hakim karşısına çıkan öğretmenlerden 9’u tutuklandı 12’si ise adli kontrol şartıyla serbest kaldı. Müftülükten 3 kişi yine soruşturmanın başlarında açığa alınmıştı, Elmalı Meslek Yüksek Okulundan derslere giren 2 öğretim görevlisi halen Antalya’da gözaltında.


FETÖ/PDY soruşturma kapsamında sivil vatandaşlardan 12 kişi tutuklu, 2 kişi gözaltında. 13 kişi adli kontrol şartıyla serbest bırakılırken, 10 kişi de aranıyor. 


Sözkonusu soruşturma kapsamında açığa alınan, tutuklanan, ya da adli kontrol şartıyla serbest bırakılan, aranan veya halen gözaltında olanların sayısı toplamda 70. Bunların 37’si sivil, geri kalan 33’ü ise kamu görevlisi

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...