Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Başkan Uluer’den, Türel ve Öztekin’e teşekkür

Elmalı Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hasan Uluer, yıllar sonra sitenin adeta kemikleşen sorunlarına el atıldığını ve bugün tamamiyle çözümlendiğini kaydetti ve emeği geçenlere, özellikle de Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin’e teşekkür etti.

22 Mayis 2017 11:14
Yorum Sayısı :0  

Elmalı Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Hasan Uluer, yıllar sonra sitenin adeta kemikleşen sorunlarına el atıldığını ve  bugün tamamiyle çözümlendiğini kaydetti ve emeği geçenlere, özellikle de Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ile Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin’e teşekkür etti.
“Elmalı Sanayi Çarşısı yıllarca adeta kaderine terk edilişti. Elektrik problemi vardı, altyapı sorunu vardı, yollar yağan her yağmurun ardından adeta köstebek yuvasına dönüyordu. Sanayi sitemizin varolan sorunlarına Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel ile Elmalı Belediye Başkanımız Ümit Öztekin el attılar. Sağolsunlar, varolsunlar. Türel ve Öztekin başkanlarımız sanayi çarşısı esnaf ve sanatkarları  olarak teşekkür ediyoruz” dedi.
Yapılan çalışmalarla elektrik hatlarının yeraltına alındığını, trafoların yenilendiğini ve bu sayede teknik olarak yaşanan elektrikle ilgili sorunların çözümlendiğini kaydeden Başkan Uluer, sanayi çarşısının kaymak gibi sıcak asfalta da kavuştuğunu söyledi. Bu çalışmaların sanayi çarşısı için oldukça önemli olduğunun altını çizen Elmalı Sanayi Çarşısı Kooperatifi Başkanı Hasan Uluer şunları söyledi:
“Adeta yıllarca kaderine terk edilen sanayi çarşımız, bugün bölgenin en güzel sanayi çarşısı haline getirilmiştir. Daha önceki yıllarda yaşanılan sorunların artık yaşanılma-yacak olması sadece  bizleri ve sanayi çarşısında işyeri bulunan esnafı ve çalışanlarını memnun etmeyecek, sanayi çarşısına yolu düşen herkesi memnun edecektir. Bir kez daha emeği geçen herkese, özellikle de Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’le, Elmalı Belediye Başkanımız Ümit Öztekin’e, sanayi çarşısı esnaf ve sanatkarları olarak teşekkür ediyorum.” 
Sanayi çarşısı esnaf ve sanatkarı da yıllar sonra sanayi çarşısının varolan sorunlarına el atılmasının memnuniyet verici olduğunu kaydettiler.

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...