Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Elmalı Belediyesi 2 nci beton tesisini Maki İnşaat Şantiye sahası içine kuruyor

Elmalı Belediyesi 2 nci beton tesisini Maki İnşaat Şantiye sahası içine kuruyor

15 Agustos 2017 08:48
Yorum Sayısı :0  

Elmalı Belediyesi’nin şirketi Dokuzgöller, Başkan Ümit Öztekin’in Belediye Meclisi’nin Ağustos ayı toplantısında, meclis üyelerini bilgilendirdiği gibi 2 nci beton fabrikasını kuruyor.  Dokuzgöller’in 2 nci beton fabrikası, Elmalı-Korkuteli bölünmüş yol inşaatının yapan Maki İnşaatın şantiye alanının yakınlarında uygun bir yere kurulacak.  Maki inşaatın bölünmüş yol çalışmalarındaki beton ihtiyacının büyük bir bölümü Elmalı Belediyesi şirketi Dokuzgöller’e ait yeni kurulacak bu beton fabrikasından sağlanacak. 

Başkan Ümit Öztekin, Elmalı-Korkuteli bölünmüş yolda kullanılacak sadece betonun değil, sözkonusu yolun Elmalı sınırları içindeki kum-çakıl ve asfalt malzemelerinin de belediye şirketi Dokuzgöller tarafından temin edileceğini belirtti. 


Başkan Öztekin artan beton talebinin karşılanması için 8 adet mikser ile 2 adet beton pompasının daha alınacağını ve şu anda hem beton fabrikası, hem de mikser ve pompa ile ilgili tekliflerin toplanıldığını kaydetti. Yine artan talepler nedeniyle Elmalı Belediyesi şirketi Dokuzgöller 2 milyon liraya taş kırma tesislerini kurup çift vardiya üretime başlamıştı.

YORUMLAR
Henuz Yorum Yok...