Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Elmalı, bizden takip ediliyor

Erkin Özgünsür

Akdeniz Güncel Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü


12 Nisan 2017 21:10
Yorum Sayısı :0

Elmalı, sadece Elmalı’da değil, Antalya’da da  bizden yani Toros Gazetesi’nden takip ediliyor. 
Bunun da  haklı gururunu yaşıyoruz. 
Geçtiğimiz günlerde Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, iki projeyi tanıtmak amacıyla Belediye Kültür Salonu’nda Elmalılı vatandaşlarla buluştu. Tıklım tıklım dolu bir salonda Elmalı için iki mega projenin teknik özelliklerini anlatan Türel’in yanında kurmayları da vardı.
Türel’in toplantısını baştan sona izledim. Hemen yanımda Elmalı Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Fatih Özgür, onun yanında  bir başka  Ak Parti Belediye Meclis Üyesi Ramazan Adıgüzel vardı. Adıgüzel’in yanında ise Antalya Büyükşehir Belediyesi Kent Tarihi ve Tanıtımı Daire Başkanı İlyas Çopur oturuyordu. 
Bir ara Fatih Özgür, İlyas Çopur’dan tarafı işaret etti. Başımı döndürdüm, İlyas Çopur başını uzatmış bana hitaben, “Siman hiç yabancı gelmiyordu. Nerede gördüm derken, gazetelerdeki köşe yazındaki resimden seni çıkardım. Elmalı ile ilgili konuları sıkça işliyorsun” dedi.
Mehmet Karasan’ı sadece Ak Partililer değil, herkes tanır. Dost canlısıdır. Ak Parti Yönetim Kurulu üyesidir, aynı zamanda Yerel Yönetimler Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Beni gördüğünde, “Gazetede okumadığımız neler var Elmalı’da” diye sorar. ANTEPE İnşaat başkanı, aynı zamanda Antalya Büyükşehir Belediyesi Ak Parti Meclis Üyesi Bahadır Yantaç’dır. O da gördüğü zaman “Elmalı’dan naber” der.
Toros Gazetesi olarak Elmalı’nın tanıtımında, sorunlarının dile getirilmesinde ve Elmalı’da yaşanılanlar konusunda Antalya’daki okuyucularımızın haberdar olması açısından çok önemli bir görev yükleniyoruz ki.. 
Bu  yükü de sadece Toros kaldırabilir.YORUMLAR
Hen?z yorum yok...
Bu Yazarın Önceki Yazıları