Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Kaymakam Saltaş ve Başkan Öztekin'den Güzel Hareketler

Erkin Özgünsür

Akdeniz Güncel Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü


15 Mayis 2017 14:32
Yorum Sayısı :0

Ankaralı Ayşe’nin konserini kaymakam Gürbüz Saltaş da eşi ile izledi. Başkan Öztekin’le beraber sahneye gidince yaşlı bir teyze yerine oturdu.  Kaymakamın eşi sesini çıkarmadı. Bir süre sonra kaymakam Saltaş  geldi.


Yaşlı teyzeyi ne yerinden kaldırdı, ne de teyzenin kendi isteğiyle kalkmasına müsaade etti. Biraz sıkışarak kendine yer açtı, eşi ile arasında yaşlı teyze ile birlikte Ankaralı Ayşe’yi izlemeye devam etti.


*****
Engelliler Haftası dolayısıyla belediye sosyal tesislerinde özel birey ve çocuklarla, Elmalı protokolü bir araya geldi. Başkan ve kaymakamın özel çocuk ve bireylere ilgisi görülmeye değerdi.


Bir ara Başkan Ümit Öztekin, özel bireylerden birine seslendi: “Ahmet, seni evinde ziyaret edip pasta keseceğiz.” Daha sonra  eşi  Dilek Öztekin’e sordu : “Ne zaman gidiyoruz ?”


Aynı özel birey Başkan Öztekin’den Ankaralı Ayşe’nin cep telefonunu isterken, Yakup Şahin’in sosyal medyadan yaptığı paylaşımdan Başkan Öztekin’in eşi ile beraber o özel bireye gittiğini, pasta kestiğini anladım.


Ahmet’in ben de doğum gününü kutluyor, özel bireyleri bir gün değil her gün hatırlayanları, onlara doğum günü sürprizi yapanları gönülden kutluyorum.YORUMLAR
Hen?z yorum yok...
Bu Yazarın Önceki Yazıları