Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Mehmet Ali Alkan

Erkin Özgünsür

Akdeniz Güncel Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü


27 Mayis 2017 11:54
Yorum Sayısı :0

Mehmet Ali Alkan, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Vekili. Ama birçoklarımız Mehmet Ali Alkan’ı, Antalya Şoförler Odası Başkanı olarak bilir.


Sürekli şoför esnafının arasındadır, makamında pek bulamazsınız. Sosyal medya ile aranız iyiyse, bir gün filan taksi durağında, bir başka gün üyesinin oğlunun ya da kızının düğününde, ya da üyesinin sorununu halletmek için filan kamu kurumunda görürsünüz. 


Mehmet Ali Alkan, şimdi de Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkan Vekili oldu.


Hayırlı olsun.


Demeyin ki, olduysa ne oldu ? Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası gibi Türkiye’deki il ve ilçelerde bulunan odaların bir üst kuruluşudur, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu. Taksici ve nakliyeci esnafı ile, yani şoför esnafı ile ilgili önemli kararların alındığı bir kurumdur, TŞOF. Nasıl Antalya’daki taksici ve kamyoncu, nakliyeci esnafının sorunları Antalya Şoförler Odası tarafından başta belediyeler olmak üzere ilgili kurumlara ulaştırılıyor, bunun gibi çözümü Antalya’yı aşan konularda oda başkanları tarafından federasyon başkanı ya da yönetimine iletiliyor, onlarda ilgili makamlara.


Tekrar hayırlı olsun, Alkan’a, TŞOF Başkan vekilliği.


Antalya’da son derece başarılı bir grafik çizen, üyesinin iyi ve kötü gününde her zaman yanında olan, üyesini seçimden seçime değil, seçimin hemen ertesi günden itibaren hatırlayan, unutmayan Alkan’ın, Antalya’daki başarısını federasyonda da göstereceğine inancım tamdır.


Bu vesile ile kayınpederi, Antalya Şoförler Odası Başkanı rahmetli Sadullah Kabakuşak’ı da rahmetle anıyorum. Kabakuşak döneminde, Alkan genel sekreter yardımcısıydı. 

Yani çekirden yetişti.YORUMLAR
Hen?z yorum yok...
Bu Yazarın Önceki Yazıları