Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Vekil Atay domatesleri gerçekten yedi mi ?

Erkin Özgünsür

Akdeniz Güncel Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü


27 Temmuz 2017 09:45
Yorum Sayısı :0

Elmalı’ya sık sık gelen Ak Partili vekillerden biri olan Atay Uslu, geçtiğimiz günlerde Elmalı’ya geldi ve Yuva Avcılar Kulübü tarafından düzenlenen atış yarışmalarını izledi, gelmişken de kendisi de atış yaptı. Atış yaparken de güzel mesajlar vermiş.  Demiş ki ; “Atıcılık yalnızca bir spor olarak kalmalı, silahlar ile çevreye ve canlılara zarar vermemeliyiz. Sloganımız Hedefleri Vuruyoruz, Keklikleri Koruyoruz.” 


Aynen katılıyorum.


Sayın Vekilin mail yoluyla bize ulaştırdığı haberde partisinin İlçe Başkanı Mustafa Başkaya ile birlikte daha sonra çobanları ziyaret ettiğini, kuzuları sevdiğini öğrendik. Sayın vekiller, ya da sayın yöneticiler ziyaretlerle ilgili bizi bilgilendirmedikleri için sadece gönderdikleri mailden ya da haber ajansındaki bilgilerle yetiniyoruz.


Kendi gözlemlerimizi haberlerimize ya da yazılarımıza katamıyoruz.


Sayın Vekil Atay, ilginç çıkışları ile her zaman yazılı ya da görsel medyada yer bulan Canan Karatay’a da yüklenmiş. Ajans haberinden öğrendiğime göre Vekil Uslu; Domates üreticileri, Milletvekili Uslu'ya Canan Karatay'ın açıklamalarının kendilerini olumsuz etkilediğini iletti. Milletvekili Uslu da masaya getirilen sera domateslerinden birini alarak, "Ben bu bölgede büyüdüm. Domateslerimize güveniyorum, sağlığa zararlı ilaçlar kullanılmadan yetiştiriliyor. Çiftçilerimizin de sonuna kadar yanındayım. Buradan Canan Karatay'a meydan okuyorum ve bu domatesi yiyorum" demiş.


Demiş ama Vekil Atay’ın domatesleri yediğini gösteren resim yok, masada üst üste dizilmiş birkaç domatesten başka.


Keşke sayın vekil gülerek poz verene kadar, domatesi yiyerek poz verseydi,  Karatay’a göndermesi yerini bulurdu.YORUMLAR
Hen?z yorum yok...
Bu Yazarın Önceki Yazıları