Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Akar ve Öztürk tatillerine ara verebilirlerdi !

Erkin Özgünsür

Akdeniz Güncel Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü


21 Agustos 2017 17:55
Yorum Sayısı :0

Partimizin kongresinin olduğu gün tatile, gezilere gitmeyelim” diyor Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin. Ak Parti Elmalı İlçe Kongresi’nde konuşmasının sonlarında bu ifadeyi kullanıyor. İsim belirtmiyor ama kimi kast ettiği belli.


Ak Partili Meclis Üyeleri Halit Akar ile Halil Öztürk’ten bahsediyor.


Tatilde olan meclis üyelerinden biri olan Halit Akar, sosyal medyadan bu konu ile ilgili “Kongreye katılamadım. Kongre tarihinden önce tertipleyip proğramını yaptığımız Karadeniz turu nedeni ile İlçe dışındaydım. Ayrıca Bld. mizce yapımı gerçekleştirilen Fethiye duble yolu açılışına da aynı gerekçe ile katılamadım. Bu eser de Elmalımıza hayırlı olsun.


Bazı söylentilerin aksine her zaman Partimizin emrinde İlçemize yapılacak hizmetlerin yanında oldum. Bu gayret içerisinde teşkilat kuralları çerçevesinde Sn Cumhur Başkanımızın Çizdiği hedefler doğrultusunda Bu davanın bir neferi olarak mücadele ettim, mücadeleme devam edeceğim...”


*****
Evet iki meclis üyesinin aynı anda ya da ayrı planladıkları bu gezinin proğramı önceden belirlendiği için, Ak Parti Elmalı İlçe Teşkilatı’nın kongresi ile çakışabilir. Bu normal...Ama...


Artık Türkiye’nin her yerinden Antalya’ya uçakla ulaşmak mümkün. Keza yine Antalya’dan Türkiye’nin her köşesine ulaşmakta mümkün. Hadi diyelim, uçakta yer yok ya da uçak hareket günü veya saati uygun değil.


Tatile 1-2 günlük ara verilebilir, otobüsle ya da kiralanacak bir araçla Elmalı’ya gelinebilirdi. Kongreye katıldıktan sonra değerli meclis üyelerimiz yine tatile kaldıkları yerden devam edilebilirlerdi.


Doğrusu da buydu..YORUMLAR
Hen?z yorum yok...
Bu Yazarın Önceki Yazıları