Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Elmalı Sibel Can’ı izlerken 90 polis huzur operasyonundaydı

Erkin Özgünsür

Akdeniz Güncel Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü


11 Eyl?l 2017 16:17
Yorum Sayısı :0

Konser ve güreşler süresince güvenlik ve huzuru sağlamak için Elmalı’ya Antalya’dan 50 Çevik Kuvvet Polisi geldi.


Elmalı’ya Sibel Can’ın konseri öncesinde daha önce gelen 50 Çevik Kuvvet Polisine ilave 90 polis daha gönderildi ve takviye polis sayısı 140’a çıktı. 


Elmalılıların büyük çoğunluğu Sibel Can’ı huzur ve güven içinde izlerken, + ilave  90 polis, bir gün öncesinde Elmalı Emniyet Müdürlüğü polisleri ile beraber  başta Elmalı’nın giriş-çıkışında olmak üzere ilçe genelinde  asayiş ve trafik kontrolünü yapmıştı bile.


Yine güreşlerden önce Antalya’dan gelen Terörle Mücadele  Ekipleri tarafından, İlçe Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleştirilen bir operasyonda 6 kişi yakalandı. Yakalanan bu kişilerden biri tutuklanırken, 5’i ise serbest bırakıldı.


Hatırlarsanız daha önce de Elmalı’da büyük bir uyuşturucu operasyonu gerçekleştirilmiş, Antalya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Elmalı Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen operasyonda 10’u Elmalı’da olmak üzere uyuşturucu madde ticareti yapma, ya da sağlama veya uyuşturucu almak iddiasıyla yakalanan toplam 15 kişiden 7 şüpheli çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince tutuklanmıştı.


Gerek Antalya İl Emniyet Müdürlüğü, gerekse Elmalı İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından “Mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması amacıyla bu zamana kadar yapmış olduğumuz çalışmalarımız aynı kararlılıkla bundan böyle de devam edecektir” deniliyor.


Elbette herşey Elmalılıların huzuru ve güvenliği için.


*****
Elmalı’ya MOBESE sistemi kuruluyor. Bunun yanında birde PTS yani plaka tanıma sistemi de hayata geçirilecek. Çalışmalar hızla devam ediyor. PTS’nin MOBESE’den önce faaliyete geçeceğini çalışmalardan anlıyorum.YORUMLAR
Hen?z yorum yok...
Bu Yazarın Önceki Yazıları