Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Vekil Enç'in hatası

Erkin Özgünsür

Akdeniz Güncel Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü


25 Eyl?l 2017 10:11
Yorum Sayısı :0

Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç Elmalı’nın Yapraklı Mahallesi’nde “tarımsal Nüfus Gençleşiyor” projesi kapsamında düzenlenen arı yetiştiriciliği ve sürü yönetimi konulu kursun sertifika dağıtım törenine katıldı. Enç ve Belediye Başkanı Ümit Öztekin, yanlarında Ak Parti Elmalı İlçe Başkanı Mustafa Başkaya ile birlikte daha sonra Yılmazlı ve Salur’da vatandaşlarla biraraya geldi. 


Samimi bir havada devam eden sohbet sırasında Yılmazlılı vatandaşlar mahalle içinde geçen ve Fethiye Yolu’na bağlanan yolun asfaltlanmasını ya da parke döşenmesini talep ettiler. Bu talebi dinleyen Vekil Enç,  bu sorunu çözümleyecek mercinin büyükşehir olduğunu öğrenince hemen telefona sarıldı. Büyükşehir Genel Sekreteri’ne Yılmazlılı vatandaşların yol ile ilgili taleplerini iletti ve Elmalı Belediyesi’nin de işin işçiliğini üstleneceğini kaydederek gerekli malzemeyi talep etti.


Vekil Enç’in bu isteğine elbette Genel sekreterin “tamam” demesi hata olurdu, “olmaz” demesi de hataydı.


Vekil Enç’in Büyükşehir Belediye Başkanı dururken, genel sekreteri araması da hataydı. 

Nitekim konunun çözüm mercii de Başkan Türel oldu. 


Buradan çıkardığım bir başka sonuçta şu: Vekil ya da Antalya’dan bir bürokrat geldiği zaman Büyükşehir Elmalı Hizmet Birimi Müdürü de ziyaretlerde ve toplantılarda yerini almalı.YORUMLAR
Hen?z yorum yok...
Bu Yazarın Önceki Yazıları