Elmalı'da Hava

ANKET

Günlük Gazetemiz Olan Toros Gazetesi Size Ulaşıyor Mu ?
Tüm Anketler


Sahte hesap ve “tanıdık”

Erkin Özgünsür

Akdeniz Güncel Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü


24 Ekim 2017 10:16
Yorum Sayısı :0

Geçtiğimiz günlerde Elmalı Devlet Hastanesi’nin yanmayan kaloriferleri dolayısıyla yatarak tedavi gören hastaların üşüdüğü ile ilgili manşetten  bir haber yayınlamıştım. 
O haberimin ardından Elmalı Devlet Hastanesi’nin kaloriferleri yanmaya başladı mı ? Yoksa halen yatarak tedavi gören hastalar evlerinden getirdikleri ya da satın aldıkları ısıtıcılarla ısınmaya devam mı ediyorlar ? Bilmiyorum ama !


Sahte profilden bir “tanıdık” ha bire bana sallayıp duruyor. İşi paralı haber yapmama kadar vardırdı. Diyor ki, “Devlet Hastanesi’nin yanmayan kaloriferlerini haber yapmam için ben para almışım” bunu söylemeye getiriyor.


*****
37 yıldır binlerce haber yazmışımdır, yazdığım haber sonrasında ne şahsıma para teklif edilmiştir, ne de ben böyle çirkin bir işe girmişimdir. 


Adam sallayacak, sahte profilden. 


Ama bilmediği bir şey var. O sahte profilin kime ait olduğunu da tahmin ediyorum. Şimdilik yorumlarını silmekle yetiniyorum, devam ederse Elmalı Devlet Hastanesi’ni adres göstererek savcılığa hakaret ve asılsız suçlamadan dolayı şikayet dilekçemi vereceğim.


*****
Devlet Hastanesi’nde yatarak tedavi gören bir yakınım yok. Geçtiğimiz günlerde eşimin rahatsızlığından dolayı Elmalı Devlet Hastanesi acil servisine gittik.  Yan tarafta beklerken, ellerinde ısıtıcılarla yukarıya çıkan refaketçileri görünce kısa bir araştırma yaptım ve o zaman Elmalı Devlet Hastanesi’nde kaloriferlerin yanmadığını öğrendim.


Sadece öğrendiğim bu değil. Sahte profil sahibinin yorumlarından Elmalı Devlet Hastanesi’nde iki grup arasında bir çekişmenin olduğunu da anlıyorum, elbette bu konuyu da araştıracağım.


Elmalı Kaymakamı Gürbüz Saltaş’a da bir sorum var:


Elmalı Devlet Hastanesi’nin kaloriferlerinin yanmaması sizin kamu kurum ve kuruluşlarına gönderdiğiniz bir genelgeye bağlanıyor ?


Doğru mu ?YORUMLAR
Hen?z yorum yok...
Bu Yazarın Önceki Yazıları